Süreler ve Ücretler

Uzmanlarımız eşliğinde ihtiyacınız olan masaj-terapi ve diğer hizmetler belirlendikten sonra size verilecek hizmet süresi değişiklik gösterebileceği gibi masaj süreleri 45 dakika ile 4 saat arasında değişmektedir. Cilt bakımı ve terapiler yaklaşık olarak 45 dakika ile 60 dakika arasında sürmektedir, bu süre sonunda dinlenmiş, yenilenmiş, zinde bir vücuda ve cilde sahip olacaksınız.

bs-slider_0004_kisisel bakim

İsveç Masajı

100€ 45 Dakika

Haftada 2 seans önerilir, ay süresinde 6 seans tüm metabolizmanızın canlanmasını sağlar
.

Spor Masajı

100€ 45 Dakika

Spor aktivitenizin sertliği bu masajın içeriğini değiştirecektir. Uzman ekibimizin belirleyeceği program dahilinde haftada 1 seferden 3 sefere kadar seanslar önerilir.
 .

Aromaterapi masajı

75€ 60 Dakika

Kendiniz yenilemek istediğiniz her zaman yaptırabileceğiniz bir masaj türüdür.
 .

Thai Masajı

150€ 60 Dakika

Haftada 1 seans, ayda 4 seans önerilen programdır.
 .

Refleksoloji masajı

50€ 30 Dakika

Gün sonunda yaptırabileceğiniz bir masaj olup, her gün için yaptırabilirsiniz, gece uyku sorununuza çözüm getireceği gibi, ertesi güne zinde başlamanıza katkı sağlar.
 .

Derin Doku Masajı

125€ 45 Dakika

Haftada 2 seans önerilir.
 .

Anti Selülit Masajı

150€ 60 Dakika

Haftada 3 seans tavsiye edilen yöntemdir, 9 seansda gözle görülür değişikliği hissedeceksiniz.
 .

Bebek Spa Traditional

75€ 45 Dakika

Dinlendirme masajı olup, gün içinde ya da gün sonunda yaptırabilirsiniz, seans sayısı ihtiyacınıza göre belirlenir.
 .

Snowflake

100€ 45 Dakika

Haftada 2 seans önerilir.
 .

Spa

150€ 60 Dakika

Haftada 2 seans tavsiye edilir, belli bir süre sonunda hem cildiniz hem kan dolaşımınızın pozitif değişimini göreceksiniz.
 .

Zayıflama Sıkılaştırma

125€ 60 Dakika

Haftada 3 seans önerilir, beslenme programı eşliğinde 9 ila 12 seans arası değişiklik gösterecektir.
 .

Besleyici Bakım

50€ 45 Dakika

Günlük uygulayabileceğiniz bir bakım türüdür, özellikle makyajın ciltte yarattığı tahribatı ortadan kaldırmakta pozitif katkı sağlar.
 .

Yumuşatıcı Bakım

50€ 45 Dakika

Cilt türünüze göre haftada 2 ila 4 seans arası önerilir.
 .

bs-slider_0003_isvec masaji

Kampanyalar

Paket 1 ( Selülit Tedavisi ) : Selülit Tedavisi, masaj ve vücut bakımından oluşan bir kombinasyondur. Haftada 1 kez Vücut Bakımı ve haftada 1 kez Lenf Drenaj Masajını içerir. 10 haftalık bir programdır. Yüz bakımı bakımınızın tamamlayıcı unsuru olarak sizlere bizler tarafından sunulmaktadır.

Paket 2 ( Ağrı Tedavisi ) : Ağrı tedavisinde yardımcı masajlar. Bölge ve rahatsızlığın şekline göre değişen uygulamalardır. Belirlenen bir program dahilinde yapılır. Tedavi süresi ağrılı bölgede ki ağrının şiddetine göre uzmanlarımız tarafından belirlenir.
Paket 3 (masaj) : SPA merkezimizde yaptırmak isteyeceğiniz 3 masaj için cilt bakımı ya da ihtiyacınıza göre 1 terapi paketinize bizim tarafımızdan eklenmektedir.

Paket 4 (aylık masaj) : SPA merkezimizde aylık kapmanyalardan yararlanabilirsiniz, hafta içinde yaptıracağınız 3 masaja 1 masaj da biz ekliyoruz.