Sıkça Sorun Sorular

1. Bebek Spa’daki kadro uzman bir kadrodan mı oluşmaktadır?
Evet. Bebek Spa olarak size daha iyi ve kaliteli bir hizmet sunabilmek için, eğitim programlarımıza tüm hızıyla devam etmekteyiz. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında konularında uzmanlaşan kadromuz ile her zaman daha iyiye ulaşma hedefindeyiz.

2. Bebek Spa’ya gelirken yanımda ne getirmeliyim?
Bebek Spa olarak, güzelliğiniz ve sağlığını bizim için çok önemlidir. Bu sebeple kişiye öBebek Spa olarak, güzelliğiniz ve sağlığını bizim için çok önemlidir. Bu sebeple kişiye özel ve tek kullanımlık olarak hazırladığımız paketlerimizden hiçbir ek ücret ödemeden faydalanabilirsiniz. Kullanılan tüm tekstil ürünleri, yüksek buhar ve sıcaklık seviyelerinde, anti-alerjik ve yüksek standartlardaki hijyen yöntemlerine göre temizlenmekte ve arındırılmaktadır.

bs-slider_0002_spa4

3. Randevu sistemi nasıl işler?
Öncelikle “tanışma seansı” dediğimiz programımıza katılarak size en uygun seçenekleri uzmanımız yardımıyla değerlendirebilirsiniz. Vücudunuzun ihtiyacı olan ve sizin özel olarak istediğiniz kürler üzerinden bir plan hazırlanır ve buna göre saatler belirlenir. Tabii ki, günlük hayata göre bir takım esneklikler de belirlenir ve size en uygun düzenlemeler yapılır. Randevu gününde, hazırlık aşamaları ve rahatlama için, seansınızdan 15 dakika önce merkezimizde hazır bulunmanızı öneririz.

4. Beslenmeme nasıl dikkat etmeliyim?
Beslenme standartları, sizin için oluşturulan programa göre belirlenmektedir. Bu sebeple, uygun gıda alımı ve beslenme düzeni hakkında mutlaka uzmanımızla görüşerek planlama yapmanızı öneriyoruz. Kendi tercihlerinize göre bir diyet programı uygulamanız, vücudu besinsiz bırakmanız veya kulaktan dolma bilgilerle hareket etmeniz yapılan programın da işe yaramaz hale gelmesine neden olacaktır.

bs-slider_0001_yumusatici bakim

5. Seans sonrası yapmam gerekenler nelerdir?
Muhakkak dinlenmeli, mümkün olduğunca ağrı, yağlı, çok tuzlu ve tatlı şeyler tüketmemeye özen göstermelisiniz. Vücudunuzu gerecek ve kasacak hareketlerden kaçınmalı, esnek ve gevşemiş halinizi korumalısınız. Ayrıca zorlayıcı spor hareketleri yapmamaya da özen göstermelisiniz. Vücut gevşemiş ve dengede olduğundan, sakin hareket etmek ve vücudun bu dengesini korumak doğru olacaktır.

6. Seansımı iptal etmek veya saatini değiştirmek istersem ne yapmalıyım?
Günlük hayat içinde bu tür durumlara sıkça rastlandığından, mümkün olan en kısa zamanda haber verilmesi uygun olacaktır. Seansınız başlamadan en az 3 saat önce vermeniz durumunda gerekli işlemler sağlıklı şekilde yürütülecektir.