Masajlar

Yorgunluktan kurtulmak ya da yeni güne zinde başlamak isteyenler için avrupa teknikleriyle sizi dinlendirip zindeliğinize kavuşturacak olan İsveç masajı.

Spor öncesinde, sonrasında ya da spor esnasında, yapmış olduğunuz spor aktivitesinin sertliğine ve yoruculuğuna göre değişen ve sizi kas zedelenmelerinden korumayı amaçladığı gibi kan dolaşımınızı arttıran Spor masajı.

Doğanın armağanı olan çeşitli bitki özlerinden elde edilen karışımlarla, sizi rahatlatmak, dinlendirmek hem bedenizi hem zihninizi gerginlikten arındıracak. Masaj yapılacak bölgeye göre seçilecek yağın etkisinin yoğunlaştırılarak yapıldığı Aromaterapi masajı.

bs-slider_0000_kakao masaj

Genel hareket tarzını Asya’dan alan, 60 değişik germe ve basma yöntemi kullanılarak yapılan, gergin noktalarınızı tespit ederek basma ve germek yöntemiyle sizi o gerginlikten kurtaran ve masaj sonrası neredeyse tüm ağırlığını gittiği hissini uyandıran Thai masajı.

Ayaklarınızdan tüm bedeninize ulaşmayı hedefleyen, çeşitli fiziksel ağrılardan kurtulmanızı sağlayan, kökleri uzak doğuya dayanan ve sadece ayak tabanınızda ki kilit noktalara yapılarak vücudunuzda ki çeşitli organlara kadar ulaşılmasını sağlayan Refleksoloji masajı.

Kaslarını ancak sert dokunuşlarla rahatlatabilenler, baskıyı daha hissederek kaslarında ki ağrılardan ve gerginliklerden kurtula bilenler için kaslarınıza vücut ağırlığının tamamını vererek vücudunuzun üzerinde ayak baskısı kullanılarak yapılan Derin Doku Masajı.

Kan ve lenf dolaşımında ki bozukluk yağ dokusunda toksik madde birikimine sebep olur ve bu da sizde selülit olarak ortaya çıkar, selülitlerinden kurtulmak ve kan dolaşımını düzenlemek isteyenler için Anti Selülit masajı.

bs-slider_0004_kisisel bakim

Bebek SPA Traditional

Tüm vucuda uygulanan bir masaj çeşitidir ve orta şiddetli masaj tekniği ile uygulanır. Gevşetici ve rahatlatıcı etkili avuç içi tekniği ile uygulanan geleneksel Bali masajıdır . Vücudunuzda kan, oksijen ve enerji akışını hızlandırmak için uygulanır ve vucuda derin bir rahatlama getirir.

bs-slider_0003_isvec masaji

Snowflake

Cildi güzelleştiren portakal yağı ve sakinleştirici etkili tarçın yağı karışımının ve iki etkili aromanın katkısı ile uygulandığı bir Bali Masajıdır. Adından da anlaşılacağı üzere, soğuk kış günlerdine tavsiye ettiğimiz bir masaj türüdür.

Bu masajların hepsi, eğitimli ve sertifika sahibi masör-masözlerimiz tarafından uygulanılmakta olup yaptırabileceğiniz masajlar bunlarla sınırlı değildir. SPA merkezimizde size hitap eden masajı uzmanlarımızın tavsiyesi ile belirlemenizde yardımcı oluyoruz.